Angļu valoda bērniem 3. Kur sākt mācīt angļu valodu mazajiem

Ludmila Bikova
Angļu valodas stundas kopsavilkums maziem bērniem (2–3 gadus veciem) “Manas rotaļlietas”

Angļu valodas stundas kopsavilkums maziem bērniem (2–3 gadus veciem) par tēmu “Manas rotaļlietas”

Nodarbības mērķis: Turpinām iepazīstināt bērnus ar rotaļlietām, attīstīt interesi par savu ķermeni, kā arī radīt bērnos motivāciju apmeklēt nodarbības.

Apmācības uzdevumi:

1. Attīstām prasmi klausīties un saprast angļu runu, izmantojot semantizācijas netulkošanas metodes.

2. Ikdienas vārdu krājumu ieviešam bērnu aktīvajā un pasīvajā vārdu krājumā.

Aktīvā vārdnīca: klucis, lelle, ota, acis.

Pasīvā vārdu krājums: ņem/dod, aizver acis, atver acis, sarkans, zils, daudz, šeit, tur

3. Mēs atkārtojam vārdu krājumu no iepriekšējām nodarbībām: rokas, kājas, deguns, mazgāt

4. Iepazīstiniet ar gramatisko konstrukciju, kas ir ieguvusi...

Attīstības uzdevumi:

1. Attīstīt smalko motoriku;

2. Attīstīt atmiņu, koncentrēšanos, domāšanu;

3. Apgūstam krāsas, kvantitātes jēdzienu “daudz”, objektu telpiskā izkārtojuma jēdzienu “šeit”, “tur”.

4. Attīstām mazo bērnu komunikācijas prasmes: kontakta nodibināšana, sasveicināšanās, atvadīšanās, atbildes rosināšana sarunas laikā.

Izglītības uzdevumi:

1. Radām interesi par angļu valodas apguvi;

2. Mēs ieaudzinām sabiedrībā uzvedības kultūru: sasveicināšanās un atvadīšanās;

3. Veidošana pozitīva attieksme kultūras un higiēnas procedūrām;

4. Mēs audzinām kārtīgumu un ieradumu nolikt lietas un rotaļlietas savās vietās.

Aprīkojums: lelle, zobu birste, klucīši, pulkstenis, audio ieraksts Baby Beetles ""Go! Apstāties!”

Nodarbības gaita.

1. Sveicieni ti: Sveicam māmiņas un bērnus. Vispirms jautājam mammu vārdus, tad bērnus. Bērnam ir jāsaprot jautājums un viņš var pateikt tikai vārdu.

Sveiki! Sveikas, māmiņas, sveiki, bērni! Priecājos jūs atkal redzēt! Kā tevi sauc? Es esmu māmiņa Daša/Es esmu Anya.

2. Mēs spēlējam “Where are yours?”

Kur ir jūsu ?

Mēs cenšamies izveidot acu kontaktu ar katru mazuli:

Skaties! Tās ir manas rokas! Kur ir tavas rokas? Parādi man savas rokas, Anija! (mēs paņemam bērna roku). Šeit viņi ir! Skaties! Es varu sist plaukstas! (aplaudēt). Sasitīsim plaukstas! Aplaudē! Aplaudē! (aplaudē kopā ar mammām). Ļoti labi, mīļā! Vai tu vari sasist plaukstas, Anija? Parādiet man, jūs varat sist plaukstas! (mātes un bērni kopā aplaudē). Lieliski! ( īkšķis uz augšu). Mēs varam sist plaukstas!

Skaties! Tās ir manas kājas! Kur ir tavas kājas? Parādi man savas kājas, Anija! (pieskarieties mazuļa pēdām). Šeit tie ir! Skaties! Es varu izspiest kājas! (mēs stutējam). Nositīsim manas kājas! Stomp! Stomp! Ļoti labi, mīļā! Vai tu vari nospiest kājas, Anija? Parādiet man, jūs varat mīdīt kājas! (mēs visi kopā stutējam). Lieliski! (īkšķus augšā). Mēs varam satriekt jūsu kājas!

Skaties! Tas ir mans deguns! (pieskarieties savam degunam). Kur ir tavs deguns? Parādi man savu degunu, Anija! (pieskarieties mazuļa degunam). Tas ir mans deguns! Es varu šņaukties! (šņākt). Vai tu māki šņaukties? Šņauc, Anija! (kopā šņācām).

3. “Mums patīk mazgāties” — tas ir veids.

“No rīta visi bērni ceļas un nomazgājas. Nomazgāsimies arī paši?” Māmiņas kopā ar skolotāju dzied dziesmu un pavada ar masāžu tās bērna ķermeņa daļas, par kurām dzied.

Nomazgājiet mūsu seju, mazgājiet rokas

Tas ir veids, kā mēs mazgājam rokas

Katru dienu no rīta (trīs rokas pieskaras viena otrai, imitējot mazgāšanos)

Nomazgājiet mūsu seju, nomazgājiet mūsu degunu

Tas ir veids, kā mēs mazgājam degunu

Katru dienu no rīta (masāža degunu)

Kas tas ir (rāda zobu birsti? Kas tas ir? Tā ir birste! Vai tev patīk tīrīt zobus no rītiem un vakariem? Parādi, kā tu to dari! Tā! Klausīsimies dziesmu. Tīrīsim zobus kopā !

Tīriet zobus, tīriet zobus

Tas ir veids, kā mēs tīrām zobus

Ikdienā no rītiem (mēs smaidot plaši atveram muti un imitējam zobu tīrīšanu.

4. Lomu spēle. Iepazīstieties ar Dolliju lelli.

Materiāls: lelle ar kubu

Mēs klauvējam pie galda. Klausies! (žests pret ausi). Kāds klauvē pie durvīm. Knock-nock (knock). Aiz durvīm ir kāds (norādiet uz durvīm).

Skolotājs: Kas tas ir? Vai Tu zini? (vēršies pie vecāka, kurš negatīvi krata galvu un paceļ plecus). Nē, man nav. Vai Tu zini? (bērnam)

Skolotājs: Es arī nezinu (krata galvu un izpleta rokas).

Paskatīsimies (nospiediet plaukstu līdz uzacīm un paskatīsimies tālumā)

Ienāk lelle

Skolotājs: Ak! Tā ir lelle! Nāc iekšā, lelle! (ar kubu)

Skaties! Lelle ir ieguvusi rokas! (parādiet lelles rokas). Kur ir tavas rokas? Parādi man savas rokas, Anija! Lellei ir deguns! (pieskarieties lelles degunam). Kur ir tavs deguns? Lellei ir acis! (parādiet lelles acis). Kur ir tavas acis? Skaties! Lelle var aizvērt acis! (aizveriet lelles acis). Un...lelle var atvērt acis! (atver lelles acis). Vai vari aizvērt acis, Anya? Aizver acis, Anija! Lieliski! Atver acis!

Pievērsīsimies lellei. Mazā lelle, kā tevi sauc?

Dollija: Mani sauc Dollija!

Skolotājs: Skaties! Kas tas ir? Vai Tu zini? (jautājam vecākiem un bērniem).

Vecāki: Es nezinu (krata galvas kopā ar bērniem).

Skolotājs: Lellei ir bloks (norādiet uz kubu). Ņem bloku! (mēs iedodam kluci katram bērnam pēc kārtas)/Tagad iedod man kluci! (mēs lūdzam kubu atpakaļ ar žestu vai vienkārši atņemam).

Dollija: es ir daudz bloku! (izmet no maisa). Daudzi!

Uz grīdas ir daudz kubu. Mēs katram iedodam kubu. Mēs vēršamies pie katra bērna pēc kārtas un norādām uz kluci viņa rokās un uz klucīšiem uz grīdas: Šeit ir klucis. Tur ir daudz bloku.

4. Dziesmu spēle Lelle ar bloku k.

Uz grīdas ir daudz kubu 2 kontrastējošās krāsās (sarkanā un zilā)

Skolotājs: Dollija vēlas spēlēt. Viņa dodas pastaigā ar kubu. Vai atkārtosim pēc Dollijas? Spēlēsim spēli ar Dolliju un viņas bloku! Seko Dollijai!

Vecāki: iesim (mamma!

Lelle gatavojas staigāt

Viņa paņem sarkanu kluci (zilu) (lelles un bērna rokās nosauktās krāsas kubu)

Pieskarieties, piesitiet, piesitiet (gaitas imitācija)

Klausieties pulksteņa skaņu (norādiet uz pulksteni)

Viņa nomet sarkanu bloku (“nomet” kubu no bailēm)

5. Tīrīšanas laiks! Ir pienācis laiks tevi sakārtot p!

Skaties! Istaba ir nekārtīga! (ar roku skatāmies pa istabu, pievēršot uzmanību rotaļlietām uz grīdas). Uz grīdas ir daudz bloku! Sakārtosim istabu! Dziedam dziesmu un kopā ar vecākiem savācam kubiņus kastē (maisiņā).

(Dzied: "Mērijai bija mazs jērs")

Tagad ir pienācis laiks sakārtot

sakārtot, sakārtot

Tagad ir pienācis laiks sakārtot

Un nolieciet mūsu blokus.

Atstājiet dažus kubus. Lūdzam bērnu paņemt kubu un nolikt savā vietā.

Liekam klučus uz vietas! (kastē). Anya, pacel bloku! (bērns paceļ kubu no grīdas). Ielieciet bloku kastē (ieliek to kastē).

6. Dejosim! Dānosim ce!

Kustības veicam kopā ar lelli.

Dolly Doll, Dolly Doll, pagriezieties

Pieskarieties zemei ​​(pieskarieties grīdai)

Uzlec augstu (mēs lecam)

Pieskarieties debesīm (pasniedziet uz augšu)

Sitiet ceļgalus

Apsēdieties, lūdzu (apsēdīsimies)

Paglaudīt galvu (paglaudīt sev pa galvu)

Ej gulēt. ("ejam gulēt")

Mosties tūlīt (“mosties” un piecelties)

Paņemiet loku (mēs paklanāmies)

Parādiet savu kurpi (parādiet kurpi)

Es mīlu Tevi! (lelle apskauj bērnus)

7. Atvadīšanās no cepumiem loy

Labi padarīts! Lelle priecājas, ka visiem tik labi veicās! Ļaujiet man paglaudīt tavu galvu! (nāk pie katra bērna un noglauda galvu).

Skaties! Dollija Lelle ir miegaina (sēž skumji). Lellei jāiet! Bērni! Vilnis Ardievu (vilnis). Čau!

8. Spēle, lai pabeigtu nodarbību ""Aiziet! Beidz!"

Bērni un māmiņas! Spēlēsim spēli, skan signāls (ejam pie Baby Beetles mūzikas "Go! Stop!") Mūzika apstājas un mēs sakām Stop!

9. Rituāls ir piedots nia

Bērni! Tu izskaties tik miegains! Pamāj ar roku ardievu! Atvadīsimies!

Grupas un individuālas sesijas angļu valodā, izmantojot Valērijas Meščerjakovas metodi "I LOVE ENGLISH" bērniem no 2 līdz 9 gadiem.

Lielākā daļa no mums sāk mācīt angļu valoda Skolā. Mēs iegūstam labas atzīmes, ejam uz augstskolām un turpinām mācīties valodu. Taču bieži vien pēc universitātes beigšanas pēkšņi saprotam, ka svešvalodu nemaz neprotam. Nolēmām situāciju labot!

Droši vien nav viegli iedomāties, ka piecus gadus veci bērni zina ne tikai abcd, bet arī abcd. Bet mūsu klubā tas tiešām tā ir. Bērni angļu valodu iepazīst no divu gadu vecuma, un skolas vecumā viņu valodu bagāžā jau ir vairāki simti vārdu. Bet tas nav galvenais. Viņi atceras veselus izteicienus, nevis atsevišķi vārdi. Spēja uzbūvēt teikumu ir svarīgāka par pašu vārdu krājumu...

Kluba nodarbībās vadītājs gandrīz nemaz nerunā krieviski. Caur spēlēm, dziesmām un pasaku tēli bērni ir iegrimuši angļu valodas vidē un jūtas ērti. Tas palīdz labāk saprast angļu valodu un nebaidīties runāt tik tikko pazīstamā valodā. Un tie ir pilnīgi parasti bērni. Nodarbībās viņi mācās stāstīt, ko labprāt dara bērnudārzā, ko dara brīvdienās, kāds ir laiks aiz loga un kāds ir viņu mīļākais gadalaiks. Bērniem nav problēmu, kādā valodā runāt: krievu vai angļu. Galvenais, lai viņus saprot. Daži angļu valodas skolotāji saka, ka tikai tiem, kam tā dzimtā valoda, var pareizi izrunāt izrunu. Bet vai bēdīgi slavenā izruna tiešām ir tik svarīga? Vai arī svarīgāk, lai valoda pildītu savu lietišķo funkciju – saprast un tikt saprastam? Galu galā dažreiz cilvēki nevar sazināties viens ar otru, pat runājot vienā valodā! Un galvenais, lai bērni saprata, ka valodu nevajag piebāzt, tā jārunā.

Metode dod izcilus rezultātus, un pats galvenais, bērni vienkārši iemīlas angļu valodā un labprāt apmeklē pulciņu.

Iespējamas gan grupu, gan individuālās nodarbības.

Trīsgadīgs bērns ir mazs cilvēks, kurš aktīvi izzina pasauli, un angļu valoda 3 gadus veciem bērniem ir lielisks veids, kā šo procesu paātrināt. Galu galā tagad jūs varat runāt divās valodās vienlaikus! Bērnu centrs "Zvaigznājs" piedāvā grupu un individuāla apmācība Angļu valoda, izmantojot Valērijas Meščerjakovas metodi. Un, ja pašas atmiņas par svešvalodu stundām nav īpaši pozitīvas, noteikti nāc uz pirmajām nodarbībām kopā ar mazuli. Jūsu viedoklis krasi mainīsies.

Angļu valodas kursi bērniem no 3 gadu vecuma nav paredzēti izrunas attīstībai un monotonai jaunu vārdu atkārtošanai. Šajā vecumā bērniem ir unikāla spēja iespiest skaņas, prasmes un uzvedību – iespiedums. Paskatieties tuvāk: cik viegli un pārliecinoši aktīvs mazulis nonāk saskarē ar vienaudžiem vai jaunākiem bērniem. Un nekas nemainīsies, ja viņi runās dažādās valodās. Angļu valoda bērniem no 3 gadu vecuma ļauj iegaumēt stabilus izteicienus un frāzes, ko bērni izmanto kā aktīvu vārdu krājumu. Šis ir saskarsmes vecums, pašizpausmes vecums, un mazulis saņemtajā informācijā noteikti dalīsies ar visiem apkārtējiem. Tas nozīmē runāt ar viņiem angļu valodā!

Bērnu angļu valodas kursi bērniem no 3 gadu vecuma mūsu centrā

Zvaigznāju centrs ir pārsteidzoša prieka un baudas, zināšanu un attīstības atmosfēra, ko nodrošina Montesori metode. Mūsu mazajiem skolēniem, kuri apmeklē angļu valodas kursus bērniem no 3 gadu vecuma, esam radījuši visērtākos mācību apstākļus:

  • Plašas un mājīgas klases;
  • Ļoti interesanti materiāli un rotaļlietas;
  • Mainīgs nodarbību ilgums (30-45 minūtes);
  • Iespēja vecākiem apmeklēt nodarbības.

Angļu valodas nodarbības bērniem no 3 gadu vecuma varat apmeklēt sev ērtā laikā vairākas reizes nedēļā. Neuztraucieties, ja jūsu mazulis vēl neiet uz skolu. bērnudārzs un baidās palikt bez vecākiem: pēc 2-3 stundām mazie negrib iet no klases.

Angļu valodas mācīšanas metodes 3 gadus veciem bērniem

Metodes autore Valērija Meščerjakova iedala apmācību piecos posmos atkarībā no bērna vecuma un viņa spējām konkrētajā periodā. Klausīšanās, runāšana, rakstīšana, analīze - bērni iziet cauri šim procesam līdz 9-10 gadu vecumam. Angļu valodas mācīšanas līmeni 3 gadus veciem bērniem sauc par “Es varu dziedāt” - es varu dziedāt. Šajā vecumā bērni ir īpaši muzikāli un viņiem patīk mācīties bērnu dziesmas. Tad kāpēc gan nedziedāt arī angliski?

Visas stundas laikā skolotājs gandrīz nerunā krieviski. Viņš runā ar bērniem viņu valodā: viņš aktīvi izmanto sejas izteiksmes, žestus, intonāciju un rotaļlietas. Angļu valodas mācīšana 3 gadus vecam bērnam ir aizraujoša spēle, teātra izrāde, kurā nav skatītāju, bet ir tikai aktieri. Viņi dzied, dejo un spēlē pirkstu spēles. Un viņi viegli atceras jaunus interesanti vārdi un izteicieni.

Vai vēlaties uzzināt vairāk par angļu valodu bērniem no 3 gadu vecuma? Piedalieties mūsu bezmaksas izmēģinājuma klasē!

Khovrino

"Mani sauc Sofija, man ir 15 gadi. Jau vairāk kā pusgadu mācos YES centrā un jūtu jūtamu progresu angļu valodā! Mācību metodika galvenokārt ir vērsta uz runas praksi. Kļuva viegli uztvert angļu valodu no auss un vadīt pamata sarunas. Nekādas drūzmēšanās un milzīgi mājasdarbi, kā parastajā skolā. Tomēr progress ir acīmredzams. Paldies YES skolai"

Khovrino

“Ar šo es izsaku dziļu pateicību “JĀ”-Khovrino centram par manas meitas Jekaterinas kvalitatīvo izglītību. Progress pēc nodarbībām ir acīmredzams. Vēlos arī ļoti uzslavēt kompetento mācībspēku atlasi. Tie ir īsti profesionāļi savā jomā – Meistari! Es vēlos novēlēt centram “JĀ” - Khovrino veiksmi augsta izglītības kvalitātes saglabāšanā. Mēs esam ar jums! Ar cieņu, Antipov A.Yu., meita mācās 1 gadu

Khovrino

“Svešvalodu centrā mācāmies pirmo gadu. Mums patīk. Mēs dodamies uz 2 svešvalodām un redzam ievērojamu progresu angļu valodas apguvē un Ķīniešu valoda. Skolotāji, manuprāt, tika izvēlēti ļoti labi. Manam dēlam patīk iet uz skolu. Šeit valda silta un draudzīga atmosfēra. Kopumā gan vecāki, gan bērns ir apmierināti. Paldies!"

Khovrino

“Izvēloties angļu valodas kursus, es izvēlējos YES svešvalodu skolu daudzu iemeslu dēļ. Pirmkārt, grupas šeit ir nelielas, tāpēc uzmanība tiek pievērsta katram skolēnam. Otrkārt, jauns labas mācību grāmatas pazīstamas ārzemju izdevniecības. Gandrīz katrā stundā skatāmies video, kurā runā dzimtā valoda, stundu tēmas ir interesantas – ir, ko apspriest, atšķirībā no tēmām skolas stundās; Starp citu, tieši pateicoties kursiem sāku izteikt savas domas angļu valodā, un runu diezgan labi saprotu no auss. JĀ skolā bieži notiek dažādi pasākumi un tiek organizēti braucieni. Es nesen apmeklēju publiskā nodarbība Japāņu valoda, un es arī gatavojos iestāties šajā kursā.

Khovrino

Solntsevo

Vasaras intensīvais kurss notika Solntsevo. Patika. Īpašs paldies skolotājai Darijai, viņa man palīdzēja pārvarēt neskaidrības par angļu valodas izrunu. Cerēsim uz turpmākiem treniņiem.

Metro Kuzminki

Es mācos YES centrā 2 gadus un šo 2 gadu laikā esmu apguvis angļu valodu no B1 līmeņa līdz B2+ līmenim. Gandrīz C1 līmenis. Man ļoti patīk nodarbības. Esmu šeit satikusi daudz skolotāju, un viņi visi bija ļoti laipni. Un es tiešām saprotu paskaidrojumus, tāpēc mūsu stundā es saprotu praktiski visu. Starp citu, mūsu stundas ir interesantas, mēs ne tikai mācāmies. Mēs arī spēlējam dažādas spēles, lai trenētu vārdu krājumu, gramatiku un vienkārši vingrinātu savu runu. Starp citu, nodarbībā arī daudz runājam. Tāpēc mēs ne tikai papildinām vārdu krājumu un gramatiku, bet arī uzlabojam klausīšanās un citas prasmes.

Metro Kuzminki

Nu, es mācos YES 2 gadus un domāju, ka mana dzīve mainījās, kad esmu satikusi tik labus cilvēkus, ar kuriem es komunicēju. Es uzskatu par mūsu skolotāju Keitu, kura ir viena no gādīgākajām un saprotošākajām skolotājām, ko jebkad esmu satikusi. Viņa patiešām labi izskaidro materiālu, kāpēc man patīk viņas pasniegšanas veids. Es arī priecājos, ka esmu šeit satikusi tik daudz draugu. Mēs sazināmies un pavadām daudz laika kopā. YES centrs man palīdzēja uzlabot savas prasmes, zināšanas un iemaņas kopumā. Tāpēc es esmu patiesi pateicīgs.

Metro Kuzminki

Es mācos YES kopš skolas atvēršanas. Es varu teikt, ka tas ir ļoti efektīvas nodarbības, papildu kursi. Es ļoti daudz uzzināju ļoti īsā laika posmā. Lielus panākumus guvu arī skolā. Par skolotāju varu teikt, ka mums ir ļoti skaista un atsaucīga skolotāja, laipna, vienmēr sanāk pusceļā. Viņa nav pārāk stingra, bet arī ne pārāk maiga. Mani klasesbiedri ir forši un dzīvespriecīgi, varu labi komunicēt ar visiem.

Khovrino

Es vēlos atzīmēt, ka es izvēlējos apmācības kursus, ņemot vērā mājas tuvumu, un es dzīvoju Khovrino rajonā. Pirms nodarbību sākuma administratori man piedāvāja kārtot bezmaksas rakstiskus un mutiskus pārbaudījumus, lai noteiktu manu angļu valodas zināšanu līmeni. Rezultātā man ļoti paveicās mācīties angļu valodu draudzīgā kolektīvā pie talantīgas, atsaucīgas un apburošas pasniedzējas Jekaterinas! Nodarbības Jekaterinas grupā ir audzēknim optimāli sabalansētas: klausīšanās skolotāja, komunikācija ar skolotāju un studentiem grupā, kā arī pati skolēna runa ir maksimāli precīza. Tas ļauj iegūt vispusīgas valodu zināšanas. Mācībās izmantojam komunikatīvās metodes, galvenais mērķis kas ir iemācīt lietot valodu reālajā dzīvē jau no pirmās nodarbības. Grupu nodarbībās Jekaterina mūs apvieno mazās apakšgrupās vai pāros, dodot kolektīvus uzdevumus.

Khovrino

Sāku mācīties angļu valodu, kad sapratu, ka bez tās nevaru dzīvot. Darba dēļ man daudz jāceļo dažādas valstis un, protams, ir ļoti ērti, ja blakus ir tulks. Kas notiek, kad viņa nav? Tā radās nopietna motivācija valodas apguvē. Sākumā sāku viņu mācīt pati, un tad sapratu, ka šajā jautājumā man ir vajadzīga sistēma un labs skolotājs. Es domāju, ka man ir paveicies. Kaut kā nonācu līdz atklātajai stundai jā centrā... Pabeidzot pirmo pamatstundu līmeni, jūtos pārliecināta komunikācijā ar ārzemniekiem. Un no savas pieredzes sapratu, ka svešvaloda paver jaunas iespējas! Galvenais nav slinkums un nenokavēt nodarbības.

Khovrino

YES centrā es mācos trīs valodas: angļu, spāņu un ķīniešu. Kāpēc trīs uzreiz? Jo svešvalodas man ir labas! Man īpaši patīk spāņu valoda jo viņš ir ļoti skaists. Sarežģītākā valoda ir ķīniešu valoda, un jo īpaši hieroglifu rakstīšana. Es vēl neesmu izlēmis, par ko kļūšu nākotnē. Iespējams, diplomāts.

Khovrino

Visvairāk man patīk mūsu skolotāja Jekaterina Ņemcova. Viņa labi izskaidro, ir laipna un līdzjūtīga. Man patīk cilvēki, kas sēž reģistratūrā, ja kaut kas notiks, viņi man pateiks. Man patīk skolas dizains. Pirms nodarbības man patīk iedzert karstu šokolādi. Man te ir draugi. Man ir nepieciešama angļu valoda, lai dotos uz starptautiskiem deju konkursiem un gūtu panākumus skolā. Vispār man patīk mācīties angļu valodu.

Khovrino

Solntsevo

Es, Dmitrijs, esmu projektēšanas inženieris nelielā Maskavas uzņēmumā. Viens no maniem uzdevumiem bija noorganizēt dizaina nodaļu Ķīnā. Tur man vajadzēja runāt angliski, un es nonācu pie YES. Izvēloties no diezgan daudzām skolām savā apkārtnē, tikai šeit man tika piedāvāta vasaras grupa iesācējiem. Un jau trešajā līmenī palieku uzticīgs šīs skolas audzēknis. Man ir svarīgi, un šeit tas ir pilnībā klāt, ir skaidra, pārbaudīta, konsekventa apmācības sistēma. Lēnām, soli pa solim, tēmu pēc tēmas tiek apstrādāts un papildināts materiāls. Balstoties uz grupas īpatnībām un tās vēlmēm, skolotājs un metodiķis koncentrējas uz uzdevumiem, kas mums sagādā vislielākās grūtības. Paldies mūsu skolotājiem par sirsnīgo vēlmi mācīt, par centību un pacietību.

Solntsevo

Mana pirmā iepazīšanās ar YES svešvalodu centru sākās pēc tam, kad dabūju darbu. Steidzami jāiemācās angļu valoda. Mans angļu valodas līmenis bija nulle, tāpēc ļoti uztraucos, kā tikšu līdzi grupai, kā noritēs mācību process utt. Bet, kā izrādījās, es velti uztraucos. Visi darbinieki un skolotāji izrādījās ļoti atsaucīgi, vienmēr gatavi palīdzēt. Īpaši vēlos teikt milzīgu paldies skolotājai Jevgēnijai Popovai. Studē par Elementārais līmenis Es jau varu izskaidrot sevi un vadīt dialogu ar ārzemniekiem (dzimtā valoda), es lasu grāmatas, saprotu, kas tiek dziedāts ārzemju izpildītāju dziesmās. Apmācības rezultāts attaisnoja visas manas cerības. Paldies YES skolai par pastāvēšanu.

Metro Kuzminki

Vēlos pateikties angļu valodas skolotājai mazajiem Jevgēnijai par profesionalitāti un individuālo pieeju katram bērnam. Iļjuša ar lielu prieku un interesi apmeklē nodarbības, kuras notiek viegli, rotaļīgi. Kas padara to viegli atcerēties jauns materiāls. Īpašu paldies vēlos pateikt arī administratorei Jūlijai, kura vienmēr laipni sveicinās, uzklausīs un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Daria Popova

Ja sāc runāt ar bērnu angliski pirms 3 gadu vecuma, tad jautājums par “saturu” pirmais Angļu pieredze pazūd pats no sevis. Jūs vienkārši sāciet sarunāties ar savu bērnu angliski, rādiet karikatūru angļu valodā vai lasiet grāmatu angļu valodā. Angļu valoda bērniem- un ievelciet bērnu rotaļās.

Taču pēc 3 gadiem, kad dzimtā runa jau ir tik spēcīga, ka bērns vairs nav tik pakļāvīgs šādiem braucieniem uz nezināmiem runas krastiem un jau parādās skaidra vajadzība: “Mammu, es gribu, lai būtu skaidrs, ko tu saki. ”, rodas jautājums: kā iepazīstināt bērnu ar angļu valodu lai tas būtu pēc iespējas interesantāks, saprotamāks un pieejamāks.

Ģeogrāfija un angļu valoda bērniem no 3 gadu vecuma

Varat sākt, parādot bērnam globusu vai karti un pastāstot, ka zilā krāsa apzīmē ūdeni un citas krāsas apzīmē zemi. Uz Zemes ir dažādas valstis. Tajos var braukt ar vilcieniem un lidot ar lidmašīnām. Atrodiet Krieviju, atzīmējiet savu dzimto pilsētu ar punktu un pēc tam iesakiet ceļot uz citām valstīm.

Vienīgā problēma ir tā, ka šajās valstīs viņi nerunā krieviski. Šeit jūs un es runājam krieviski. Kas tas ir? Tas ir galds. Kas tas ir? Tā ir grāmata. Un, kad mēs lidojam uz citu valsti, viņi nezina tādus vārdus, viņi visu sauks savādāk. Katrai valstij ir sava valoda. Spānijā - spāņu, Francijā - franču, Japānā - japāņu utt.

Daudzās valstīs cilvēki runā angliski. Angļu valodā viņi saka:

  • Lielbritānijā (šo valsti sauc arī par Angliju)
  • Amerikā (ASV)
  • Kanādā
  • Austrālijā
  • Jaunzēlandē

Un citās valstīs cilvēki labi zina šo valodu. Vai vēlaties iemācīties runāt angliski? Mēģināsim šodien iemācīties dažus vārdus.

Lai to izdarītu, dosimies uz angļu valodas dzimteni – Lielbritāniju. Bet viņa ir ļoti, ļoti tālu no mums. Lai nokļūtu ar lidmašīnu, ir vajadzīgas vairākas stundas. Ko mēs darām? Kurš transports ir ātrākais pasaulē? Pat ātrāk nekā lidmašīna? Raķete! Lidosim ar burvju raķeti, un, lai tā mūs aizvestu uz Angliju, mēs to vadīsim angliski!

Iekāpiet raķetē - lai to izdarītu, salieciet rokas virs galvas.

Uzvelc ķiveri (Uzvelc ķiveri) - ar rokām attēlojam, kā uzliekam ķiveri galvā.

Piesprādzēties! (Piesprādzēties) – piesprādzēt “neredzamās” jostas.

Pieci, četri, trīs, divi, viens, pūt! – 5,4,3,2,1, sāc!

Paceļam bērnu, riņķojam gaisā un nolaižamies Anglijā(nu, piemēram, uz dīvāna).

Runājiet angļu vārdus skaļi un skaidri, bet tulkojums ir tik tikko dzirdams. Pēc tam šo spēli atkārtosiet vēl daudzas reizes, un pirmās divas reizes ir vērts to pavadīt ar tulkojumu, tad vajadzība pēc tulkojuma pazūd.

Angļu valoda bērniem Lielbritānijā

Anglijā bērns satiek savu pirmo angļu draugu. Padomājiet, varbūt starp jūsu rotaļlietām jau dzīvo kāds angļu varonis. Tas varētu būt:

  • Vinnijs Pūks
  • Alises lelle (kas atrodas Brīnumzemē)
  • Cūciņa Pepa
  • kaķēni, kuri pazaudēja cimdus
  • Humpty-Dumpty (Humpty Dumpty)…

Angļu bērnu literatūra un animācija šeit atstāj vietu jūsu radošumam.

Es pievērsīšos bērnu bērnu atskaņai, kas pazīstama no Maršaka tulkojuma.

-Kur tu šodien biji, puncītis?
- Anglijas karaliene.
- Ko jūs redzējāt tiesā?
— Es redzēju peli uz paklāja.

kaķis-kaķis,kaķis-kaķis,
Kur tu biji?
Esmu bijis Londonā
Paskatīties uz karalieni.
kaķis-kaķis,kaķis-kaķis,
Ko tu tur darīji?
Es nobiedēju mazo peli
Zem viņas krēsla.

Paņemam kaķa rotaļlietu un iepazīstamies ar to angļu valodā.

-Kā tevi sauc?

— Mani sauc Pussy Cat! Kā tevi sauc?

- Es esmu Maša.

– Prieks iepazīties, Maša! Uzspēlējam.

Atkal pirmās iepazīšanās laikā tulkojam katru frāzi, mudinām bērnu atkārtot vārdus Hello after you, iepazīsties ar angļu valodu I’m..., piekrītam piedāvājumam spēlēt ok. Palīdziet bērnam ar žestiem. Kad jūs sakāt Sveiki, mēs sveicinoties pamājam ar roku, es esmu - Norādiet uz sevi. Rādam zīmi ok (šo žestu ir grūti dot, bet tāpēc tas ir interesanti).

Mēs rādām multfilmu, kuras pamatā ir bērnu dziesma:

Pievērsiet bērna uzmanību multfilmu varoņiem kaķim, pelei un karalienei. Attēlojiet tos, izmantojot žestus. Kaķis - parādiet savus skrāpējušos nagus un veiciet asas skrāpējošas kustības sev priekšā. Pele - novietojiet dūres uz galvas, parādot peles ausis. Uzzīmējiet karalieni, parādot kroni ar roku.

Tagad klausieties dziesmu vēlreiz, aicinot bērnu būt uzmanīgam, un, dzirdot kaķi, parādiet kaķi, kad peli, parādiet peli utt. Palīdziet bērnam pēc iespējas vairāk ar savu piemēru, lai viņam būtu viegli!

Tagad ir pienācis laiks spēlēt kaķi un peli.

Pele noķer kaķi. Mēs mainām lomas. Mudiniet bērnu atkārtot atskaņu ar jums. Atskaņošanu pavadām ar jau pazīstamiem žestiem. Mēs atkārtojam, līdz mums tas nogurst.

Ir pienācis laiks spēlēt Queen.

Pajautājiet, ko karaliene nēsā uz galvas. Kronis. Lai iemācītos staigāt ar kroni galvā, karaļi un karalienes vispirms nēsā grāmatas galvā. Trenējamies.

Ir pienācis laiks atvadīties no Pussy Cat.

Mēs sakām ardievu! Un atkal mēs lidojam ar raķeti.

Ja bērns jau ir diezgan noguris, varat atgriezties Krievijā (pēc tam spēlēt spēli krievu valodā) un turpināt ceļu rīt.

Angļu valoda bērniem Amerikā

Tagad mēs lidojam uz Amerikas Savienotajām Valstīm vai uz Ameriku. Tur mēs varam satikties:

  • Mikipele
  • Zirnekļcilvēks
  • citi varoņi no amerikāņu multfilmām

Visticamāk, jums ir tādas rotaļlietas, vai ne? Satiec amerikāņu draugu.

Amerikā viņi būvē ļoti augstas ēkas, ko sauc par debesskrāpjiem vai debesskrāpjiem.

Paņemiet parastos kubus un izveidojiet no tiem ļoti augstu debesskrāpi. Jūs varat ieinteresēt bērnu, piedāvājot uzbūvēt tik augstu debesskrāpi kā viņš.

Uzdevumu var sarežģīt, ja no krāsainiem blokiem uzzīmējat debesskrāpja modeli, kura secība bērnam ir jāatkārto, un krāsas tiek sauktas angliski. Zila, zaļa, dzeltena, sarkana utt.

Viņi uzcēla debesskrāpi, atvadījās no varoņa un ar raķeti aizlidoja uz Kanādu.

Angļu valoda bērniem Kanādā

Kanādā iepazīsimies ar kļavas lapu. Ir lieliski, ja varat iegādāties kļavu sīrupu savas pilsētas veikalos un palutināt sevi ar to nodarbības laikā.

Pūta vējiņš un kļavas lapa uzkrita bērnam uz deguna, uzkrita uz rokas, ceļgala utt. Nosauciet ķermeņa daļas angļu valodā un parādiet tās uz sevi, un bērnam ir jāpieskaras atbilstošā ķermeņa daļai ar papīra lapu.

Kļavas lapa nokrita uz deguna.

Vējš pūš. (trieciens)

Lapa lido (griežas)

Un kļavas lapa nokrita uz rokas.

Tad uz lapiņas stāsta, kā viņiem patīk spēlēt hokeju Kanādā.

Padomājiet par to, ko savās mājās varat izmantot putera vietā. Derēs badmintona rakete un bumba, piemēram, parādiet bērnam, kā driblēt bumbu ar raketi, un mēģiniet gūt vārtus krēsla vārtos.

pieraksti to Angļu vārds Hokejs ir līdzīgs krievu hokejam. Palūdziet bērnam uzminēt, kā tulkot angļu sporta veidus futbols, basketbols, beisbols, hokejs, volejbols, badmintons, teniss. Parādiet, kā pantomīma katru no šiem sporta veidiem, pēc tam nosauciet to, un bērnam ir jāparāda, kā tas jāspēlē.

Atvadāmies no kanādiešu drauga un dodamies ar raķeti uz Austrāliju.

Angļu valoda bērniem Austrālijā

Austrālijā mēs satiekam ķengurus. Varat izdrukāt attēlus, ja jums nav šādu rotaļlietu.

Ar ķenguriem mēs mācāmies lēkt. Kad tu saki lēkt, bērns lec. Kad sakāt stop, bērnam ir jāapstājas. Lec, lec, apstājies. Lec, lec, lec, apstājies. Apstāties, lēkt utt.

Un visbeidzot bija pienācis laiks raķeti nest mājās. Atvadāmies no ķengura un lidojam uz Krieviju.

Papildus var iepriekš sagatavot attēlus, kuros attēloti valstu karogi un, ierodoties valstī, tos aplūkot un atkārtot karogu krāsas - sarkanu, baltu, zilu.

no 1400 rubļiem stundā

bezmaksas kontakts

Kaislīgs skolotājs. “Valodā” no šūpuļa un turpina mācīties līdz šai dienai Mērķauditorija: bērni no 3 gadu vecuma un sākumskolas skolēni Paplašināt skolas. Mācu arī citām vecuma grupām. Mēs mācāmies ar maniem pirmajiem studentiem jau 8 gadus. Mēs sākām mācīties no pirmajiem alfabēta burtiem un virzāmies uz vissarežģītākajām tēmām un gatavību kārtot starptautiskos eksāmenus. Es vairākus gadus dzīvoju Budapeštā, Ungārijā. Viņa mācījās vēstniecības skolā. Skolu beidzis ar zelta medaļu, augstskolu – ar izcilību. pabeidzis angļu valodas kursus Britu padomē Budapeštā Starptautiskie eksāmeni: - Kembridžas angļu valoda: Advanced (CAE), 2007. - Teaching Knowledge Test (TKT): 1., 2., 3. moduļi, KAL (Knowledge About Language), YL (Young Learners). ), 2016-2017; Visi moduļi tika nokārtoti ar augstāko atzīmi.

Svetlana ir lieliska angļu valodas skolotāja. Mūsu nodarbības ar viņu sākās 2010. gadā. Gadu gaitā viņa praktiski ir kļuvusi par mūsu ģimenes locekli. Nodarbības paplašināt Svetlanas meitas angļu valodas zināšanas noveda pie tā, ka viņai kļuva garlaicīgi mācīties skolā ar padziļinātu angļu valodas apguvi klasesbiedru zemākā līmeņa dēļ, un mēs nolēmām bērnu pārcelt uz speciālo franču valodas skolu. , turpinot mācīties angļu valodu tikai individuāli. Otrā valoda ļoti viegli savienojama ar pirmo, un rezultāti mūs ļoti iepriecina: pirmās vietas abās valodās starp 14 paralēlklasēm. Svetlana ne tikai māca bērniem valodu, viņa lieliski paveic divus svarīgus uzdevumus: ieaudzina valodas mīlestību un novērš valodas barjeru. Mēs daudz ceļojam, un bērni nebaidās sazināties angliski ar citiem bērniem un pat pieaugušajiem. Es nevaru neievērot skolotāja perfekto izrunu. Šī ir vēl viena priekšrocība, kas Svetlanu atšķir no vairuma svešvalodu skolotāju. Esam iecerējuši savas apmācības turpināt un labprāt ieteiksim arī citiem. Visas atsauksmes (22)

Oksana Jaronimovna

Skolas skolotāja Darba pieredze 17 gadi

no 1200 rubļiem stundā

bezmaksas kontakts

Angļu valodas pasniedzēja

Pie studenta

Viņa absolvējusi Valsts pedagoģisko universitāti krievu valodas un literatūras un angļu valodas specialitātē. Es mācu angļu valodu kopš 2003. gada Paplašināt gados, vēl būdams students. Man ir pieredze saziņā ar dzimtā valoda, strādājot ārzemēs viesnīcu biznesā un uz kruīza kuģa. Varu sagatavoties OGE, vienotajam valsts eksāmenam, starptautiskiem starteriem, pārcēlājiem, skrejlapām. Palīdzēšu projekta tapšanā. Strādāju ar bērniem, lai uzlabotu viņu mācību sasniegumus un motivāciju mācīties. Diezgan stingrs un punktuāls. Ir pozitīvas atsauksmes. Es sadarbojos ar pieaugušajiem, birojiem un bērnu grupām Mēs strādājam, izmantojot mācību grāmatas Starlight, Spotlight, Fun for Starters/Movers/Flyers, Vereshchagin, Round up, Primary Grammar uc Es izmantoju kartītes, spēles, audio un video materiālus, interaktīvus uzdevumus. datorā. Es strādāju pie šādiem valodas aspektiem: fonētika, lasīšana, klausīšanās, gramatika, rakstīšana, runāšana Stundas beigās pēc jūsu pieprasījuma uzdodu mājas darbus, kas nākamajā nodarbībā kļūs par savienojošo elementu starp veco un. jauns materiāls izskaidrošu fonētikas un sintakses nianses krievu valodā , pieturzīmes. Es zinu programmu 1.-11.klasei. Palīdzēšu sagatavoties iestājeksāmeniem koledžā vai citā skolā Atradīšu laiku sevis pilnveidošanai: dalībai semināros, konkursos, vebināros, radošajās darbnīcās, kvalifikācijas paaugstināšanā u.c.

Anastasija Sergejevna

Augstskolas pasniedzēja pieredze 8 gadi

no 1000 rubļiem stundā

bezmaksas kontakts

Angļu valodas pasniedzēja

Ar pasniedzēju, ar studentu, attālināti

Esmu angļu valodas pasniedzēja Maskavas Valsts lingvistikas universitātes Tulkošanas fakultātē 2017. gadā saņēmu Expand Cambridge English Language Assessment sertifikāts, CEFR līmenis: C1 (CAE (CAMBRIDGE ENGLISH: ADVANCED) Es mācījos ārzemēs, tajā skaitā Francijā, lai palīdzētu studentam sasniegt vēlamos rezultātus pēc iespējas īsākā laikā, manā nodarbību sistēmā četri galvenie aspekti, no kuriem katrs ļauj visdziļāk un efektīvāk iegremdēties svešvalodas pasaulē. Mēs runājam par izrunu, rakstīšanu, lasīšanu un klausīšanos. Es protu atrast individuālu pieeju skolēnam, gan pieaugušajam, gan bērnam. Man ir pieredze darbā ar pusaudžiem un maziem bērniem.

Mēs ar Anastasiju mācāmies 4 mēnešus. Skolotājs ir kompetents, lieliska pieeja bērnam, interesanta un saprotama materiāla izklāsts. Bērnam patīk apmeklēt Expand klases. Plānojam sadarbību turpināt arī turpmāk. Visas atsauksmes (20)

Ilona Arkadjevna

Privātskolotājs Pieredze 10 gadi

no 1300 rubļiem stundā

bezmaksas kontakts Jevgeņija Petrovna

Privātskolotājs Pieredze 12 gadi

no 1000 rubļiem stundā

bezmaksas kontakts

Angļu valodas pasniedzēja

Ar pasniedzēju, ar studentu, attālināti

Nodarbības notiek, izmantojot dažādas metodiskās rokasgrāmatas(Uz priekšu, Inside Out, Noapaļo uz augšu, Angļu fails, Angļu piedzīvojums, Pirmie draugi, Izvērst Ģimenes draugi, Incredible English, Tony Talk u.c.), kā arī izmantojot interneta resursus (multivide, audio/video, e-grāmatas), ar bērniem apgūstam dziesmas un skatāmies/analizējam multfilmas un pasakas oriģinālā. Man ir pieredze darbā ar bērniem, kas vecāki par 2 gadiem. Angļu un franču valodu mācījos no 7 gadu vecuma skolā un kursos. Viņa absolvējusi skolu, padziļināti apgūstot angļu un franču valodu. Viņa bija uzvarētāja reģionālajās un republikas olimpiādēs vidusskolā franču valodā. Viņa studēja universitātē Ekonomikas fakultātē, piedalījās studentu programmā par kritisko domāšanu un debatēm. Viņa saņēma Francijas vēstniecības stipendiju un piedalījās studentu apmaiņas programmā vasaras studentu praksē. Izgāja sertifikāciju Francijas centrā un saņēma DELF diplomu. Es mācu vairāk nekā 10 gadus, vadu nodarbības ar bērniem, kurus interesē skolēni, kā arī mācu lietišķo angļu valodu, gatavoju pieaugušos komunikācijai ceļojot un biznesā. Ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā Krievijas Ekonomikas universitātē. G.V. Plekhanova (studējusi vairākus angļu valodas kursus). Man ir gandrīz 5 gadu pieredze kā ekonomists un biznesa asistents-tulks emigrantiem. Es pastāvīgi pilnveidoju savas zināšanas, izmantojot dažādus interneta resursus, šobrīd apgūstu tālmācības kursus Britu padomē. Valodu apguves programmu izstrādāju individuāli, t.sk modernās tehnoloģijas un jaunākās tehnikas.

Valodā vissvarīgākais ir runāt. Es daru visu iespējamo, lai palīdzētu saviem skolēniem pārvarēt valodas barjeru. Ļoti bieži man uzdod jautājumu, kā ātri paplašināt jūs varat runāt svešvaloda Ir tikai viena atbilde - viss ir atkarīgs no jums! Es atdodu savu labāko un gaidu to pašu no saviem skolēniem! Rezultātā mēs sākam ne tikai runāt, bet arī nokārtot eksāmenus un intervijas.